درباره ما

درباره دیدیاد

مرکز آموزش های پیشرفته و کاربردی توسعه مهارت های فردی کسب و کاری

دیدیاد از سال 1397 رسما فعالیت خود را در زمینه آموزش مهارت های توسعه فردی و مهارت های توسعه کسب و کار شروع کرد.

در دوران کرونا بسیاری از دوره های دیدیاد به شکل آنلاین برگزار شده است. همه دوره های دیدیاد با ضمانت صددرصدی و رسیدن به نتیجه برگزار می شود.

logo

دوره های برگزار شده دیدیاد تا کنون

تندخوانی کودکان و بزرگسالان 95%
کوچینگ تدریس و فروش 85%
تقویت حافظه برای کودکان و بزرگسالان 75%
تقویت تمرکز 65%
کاراکتر ثروت ساز 58%
اهمالکاری 55%
برمدار نظم 48%
بهبود سبک زندگی 45%
هدف دیدیاد
توسعه مهارت های فردی و کسب و کاری است.
تصویر توسعه فردی درباره ما

دیدیاد و توسعه مهارت های فردی

توسعه مهارت های فردی نه فقط افراد را به اهداف حرفه ای شان می رساند بلکه ارتباطات و سطح رضایت از زندگی را افزایش می دهد. افراد با شناخت بیشتر خود و توسعه این فضا می توانند زندگی بهتری را تجربه کنند. از همین رو دیدیاد با تلاش برای توسعه مهارت های فردی از جمله تند خوانی سعی دارد به توسعه این بخش از زندگی بپردازد.به طور کلی توسعه فردی با مهارت های یادگیری،کتابخوانی و آموزش ارتباط مستقیم دارد و به همین خاطر دیدیاد آموزشهای زیر را در فهرست مهم ترین دوره های خود قرار داده است.


دوران کرونا و برگزاری کلاسهای آنلاین در دیدیاد

دیدیاد و توسعه کسب و کار

مرکز آموزش های کاربردی و پیشرفته توسعه مهارت های فردی و کسب و کاری دیدیاد به دنبال فراهم کردن فرصت هایی برای همه افراد فعال در این حوزه استتا با توانمندی سازی واقعی افراد بتوانند آن ها را با خود در مسیر موفقیت شغلی همراهی کند و به آن ها کمک کند در مسیر اهداف خود گام بردارند.

کوچینگ یک روش اثبات شده برای رسیدن واقعی و اجرایی به اهداف و موفقیت است.مرکز آموزشهای کاربردی و پیشرفته دیدیاد با توجه به نیاز مخاطبان برای ورودی به بازار کار پس از کسب موفقیت های آموزشی بر عهده خود دید تا دانش پذیران را در این زمینه نیز همراهی کند و آموزش های لازم برای فراگیران را و توجه به شناخت توانایی های خود و کسب شناخت مناسب در حوزه کاری فراهم آورد. 

توسعه کسب و کار در صفحه درباره ما دیدیاد

دوره های پر طرفدار و پر متقاضی دیدیاد شامل دوره های زیر است: