بلاگ

بیزنس کوچ

کوچ کسب و کار چه کمکی به شما می‌کند؟

همان طور که در مقاله پیش هم به آن اشاره کردیم، یک کوچ‌ کسب و کار این مهارت را آموخته‌اند تا به شما در مسیر رشد و توسعه کمک کنند. همه ما می‌دانیم که راه انداختن یک کسب وکار به خصوص در حوزه آموزش با چه دشواری‌هایی همراه است و بیشتر کسب و کارهایی که در این زمینه شروع می‌کنند در سال اول به بن بست می‌خورند، بنابراین کمک گرفتن از دوره های کوچینگ یا به طور مستقیم کمک گرفتن از کوچ‌ کسب و کار و استارت تاپی به شما کمک می‌کند تا بر موارد زیر مسلط شوید و با اطمینان به مسیر خود ادامه دهید:

What Does a Business Coach Do | The Alternative Board

غلبه بر چالش ها

ممکن است به این افتخار کنید که چقدر در راه اندازی کسب و کار خود در مسیر درست پیشرفت کرده اید. عالی است! اما هیچ کس همه چیز را نمی داند. ناگهان با چالش‌های اقتصادی مبهم یا نامشخصی مواجه می‌شوید که می‌تواند موفقیت‌هایی را که تاکنون به دست آورده‌اید تضعیف کند.

یک مربی کسب و کار آنلاین به باز کردن مناطق دشوار و نامشخص کمک می کند تا موفق‌تر و پیشروتر ظاهر شوید. علاوه بر این، اگر شما تا کنون موفقیت‌آمیز عمل کرده‌اید، می توانید تصور کنید که با کمک دیگران چقدر می توانید این مسیر را بهتر و محکم‌تر به پیش برانید.

اقدامات کوچ کسب و کار می تواند نتایج تلاش های شما را دوبرابر، تقویت یا صد برابر کند. زمانی که افراد در محیطی دوستانه کار می کنند که در آن مشارکت‌ها و ایده‌های آنها مهم تلقی می‌شود، تمایل بیشتری دارند که فعال‌تر و سازنده‌تر باشند. اغلب، مربیان کسب و کار برای کارآفرینان تقریباً در هر جنبه ای از تجارت یا اقتصاد مشارکت واقعی دارند.

گسترش مهارت‌های خود

چه تحصیلکرده باشید و چه نه، همه ما حوزه تخصصی خود را داریم. ممکن است در تولید خوب باشید اما در بازاریابی محصولات یا خدمات خود خوب نباشید. بنابراین، کوچینگ اجرایی برای استارت‌آپ‌ها به شما کمک می‌کند محصولات و خدمات خود را بازاریابی کنید. و بالعکس. همچنین، جهان بیش از هر زمان دیگری از نظر فناوری غنی شده و این روند ادامه خواهد داشت. به عنوان مثال، بهترین راه برای فروش کسب و کار، محصول و خدمات امروزه از طریق رسانه‌های اجتماعی و در وهله بعد سایر رسانه‌های سنتی است. اما شما نمی‌توانید همه چیز را به تنهایی انجام دهید و همه چیز را به درستی انجام دهید.

بهبود در یافتن ایده‌ها و گرفتن تصمیمات درست

شما در برخی از این زمینه‌ها به متخصصان نیاز دارید تا بهترین نتیجه را از آنها بگیرید. یک متخصص تفاوت را ایجاد می‌کند و منحصر به فرد بودن را برای محصولات و خدمات شما به ارمغان می‌آورد. و این همان چیزی است که کوچ‌ کسب و کار برای شما انجام می‌دهد.

ماندن در صدر

دنیای تجارت امروز با سرعت بیشتری در حال حرکت است. به سرعت در حال تغییر است. اگر می‌خواهید در آن پیشرفت کنید، به ایده‌های نوآورانه‌ای نیاز دارید که به کسب و کار شما کمک می‌کند رقابتی‌تر و متناسب‌تر شود. فن‌آوری‌های جدید و روش‌های بازاریابی که به استارت‌آپ‌ها اجازه می‌دهد دوام بیشتری داشته باشند، هر روز در حال ظهور هستند. در این جنبه از عملیات کسب و کار، یک کوچ کسب و کار به خوبی می‌تواند راهنمای شما باشد. او به شما کمک می‌کند تا آنچه را که برای کنار آمدن با محیط کسب و کار که به سرعت در حال تغییر و نوسان است، بیاموزید، درک کنید و به آن عمل کنید.

همیشه این را بدانید: بهبود کسب و کار یک کار دائمی است. خواه از طریق آموزش، بازآموزی یا شرکت در فرآیند آموزش در حین کار، همیشه باید با تغییرات کسب و کار پیش بروید و کوچ کسب و کار شما به شما کمک می‌کند تا با استرس کم یا بدون استرس به این هدف برسید. کوچ می‌داند که موفقیت او با موفقیت شما نسبت مستقیم دارد. بنابراین، با راهنمایی صحیح، هم شما و هم تیم تجاری‌تان به پیشرفت خود ادامه می‌دهید.

همانطور که ایده‌ها، تکنیک‌ها، فناوری و سیاست‌های جدید در حال شکل‌گیری هستند، شما در جریان کار پیشرفت می‌کنید. کارکنان شما با آخرین تحولات اقتصاد و دنیای تجارت هماهنگ خواهند بود. اغلب، یک کوچ کسب و کار فرصت‌های دیگری را به شما نشان می‌دهد که هنوز استفاده نشده‌اند و راه شما را برای دنبال کردن آنها هموار می‌کند. در واقع، آن‌ها ستون فقرات هر کسب و کار یا شرکت موفقی هستند.

 

مشاوره رایگان دیدیاد

اگر مایل به داشتن مشاوره و گرفتن اطلاعات بیشتر درباره دوره کوچینگ مدرسین و وبینارهای رایگان پاییزی آن هستید، می‌توانید عدد 7 را به شماره زیر پیامک کنید، تا کارشناسان دیدیاد در اولین فرصت با شما تماس بگیرند:

تلفن تماس: 09104774797

زمان را از دست ندهید زیرا یگانه و باارزش‌ترین چیزی که همه ما داریم، زمان است!

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

دیدیاد به شما این امکان جذب ،نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ارتباط سریع با مشاورین دیدیاد
فایو آیکن دیدیاد

دیدیاد مرکز آموزش های پیشرفته و کاربردی توسعه مهارت های فردی کسب و کاری

دیدیاد از سال 1397 رسما فعالیت خود را در زمینه آموزش مهارت های توسعه فردی و مهارت های توسعه کسب و کار شروع کرد.تاکنون دیدیاد دوره های تندخوانی کودکان و بزرگسالان ، تقویت حافظه برای کودکان و بزرگسالان ، تقویت تمرکز، خودشناسی،کاراکتر ثروت ساز،رهایی از دام اهمال کاری ، برمدار نظم ، بهبود سبک زندگی، کوچینگ تدریس و فروش را برگزار کرده است.

پیشنهاد می کنیم این مقالات را هم بخوانید

بحث درباره این مقاله راشما آغازکنید!

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp