طرح حمایتی تند خوانی ویژه شرایط موجود

ویدیو بزودی بارگزاری می شود

دیدیاد در راستای رسالت خود از هم وطنان عزیزمان حمایت می کند.

اگر شما جزء افرادی هستید که به خودشان، سرنوشت و موفقیت شان اهمیت می دهند و در شرایط کنونی نگران هستید ، با مشکل کمبود زمان روبه رو هستید ، شما هم حتما می خواهید بر موانع غلبه کنید و در دسته افراد موفق ، ثروت آفرین و شاد قرار بگیرید و اگر موفق هستید ، موفق تر و شاداب تر شوید. 

توصیه می کنیم برای تضمین آینده و موفقیتتان ویدئوی بالا را مشاهده کنید.

ثبت نام پکیج دوره جامع تند خوانی

پکیج جامع تند خوانی دیدیاد

اگر پاسخ شما به سوالات بالا، «بلی» است پس قطعه شما هم دوست دارید، سرعت یادگیری و مطالعه و همین‌طور درک و به یادسپاری خود را افزایش دهید.

با کوچینگ اختصاصی 1.400.000 تومان

فقط تا پایان آبان با تخفیف 590.000 تومان ​

دیدیاد اینجا حضور دارد تا شما را حمایت کند و به نیازهایتان پاسخ دهد، نیازهایی که با پاسخ به آن‌ها، به سرعت خواندنی چند برابر سرعت افراد عادی دست پیدا می‌کنید و احساس رضایت را با قلبتان درک خواهید کرد.

چرا مهارت تندخوانی برای همه ضروری است

تندخوانی برای چه کسانی کاربرد دارد؟

یک تندخوان که مانند بسیاری از افراد موفق، وقتش را به بهترین وجه ممکن صرف خواندن، آموزش و موفقیت در آزمون‌های مهم زندگی‌اش مانند آیلتس یا کنکور در سطوح مختلف می‌کند.

مرکز آموزش‌های پیشرفته و کاربردی توسعه فردی دیدیاد، هر آنچه برای جلب اطمینان شما لازم باشد، فراهم آورده است و ازجمله آن‌ها تضمین صددرصدی دوره‌های برای دانش‌پذیران است. شما برای ورود به این دوره به پیش نیاز خاصی احتیاج ندارید، آنچه به آن نیاز دارید، عشق و علاقه به پیشرفت و موفقیت است.

 

پس از ورود به دوره، سرعت مطالعه شما در این دوره هشت هفته‌ای با آزمونی در سیستم ثبت خواهد شد و پس از گذراندن دوره، سرعت نهایی شما نیز ثبت می‌شود، اگر بنا به هر دلیل شما موفق به رسیدن به سرعت سه الی چهار برابری خودتان نشده باشید، مرکز آموزش‌های پیشرفته و کاربردی دیدیاد، هزینه ثبت نام شما را بدون کم کردن یک ریال به شما بر خواهد گرداند.

نکته مهم دیگری که نباید از آن غافل شوید این است که شما با گذراندن این دوره علاوه بر این‌که به یک تندخوان حرفه‌ای و بین‌المللی تبدیل می‌شوید، آموزش‌های ویژه و مهمی را متناسب با خودتان درزمینهٔ تقویت حافظه و افزایش تمرکز و نکاتی مانند روش‌های صحیح مطالعه و ایجاد مایندمپ دریافت خواهید کرد که درمجموع از شما فردی متمرکزتر می‌سازد؛ و تمرین‌های منظم و پشتیبانی‌های هفتگی آن به شما کمک می‌کند تا به بهترین وجهی زمانتان را مدیریت کنید و بهترین نتایج را از تلاشتان بگیرید.

لیلا بهرامی | مدرس تند خوانی و مربی توسعه فردی

لیلا بهرامی | مدرس تند خوانی و مربی توسعه فردی

درباره مدرس دوره

اگر مایل به داشتن مشاوره و گرفتن اطلاعات بیشتر درباره دوره جامع تندخوانی دیدیاد هستید، فرم زیررا تکمیل کنید.

لطفا اطلاعات خود را در قسمت مربوطه وارد کنید و پس از کلیک روی دکمه ارسال می توانید وارد صفحه دوره شوید و سرفصل های دوره را مشاهده کنید.