بلاگ

بازاریابی تدریس

7 نکته برای بازاریابی تدریس!

تبدیل شدن به یک معلم در صنعت تدریس هدفی است که بسیاری از شما آن را دنبال می‌کنید! شما عاشق تدریس هستید، محتوای ارزشمندی برای به اشتراک گذاشتن دارید و می‌خواهید به رشد دیگران در این صنعت کمک کنید، درست همانطور که خیلی‌ها به شما کمک کردند!

چگونه خود را به عنوان یک مدرس بازاریابی می‌کنید؟

شما در حال به اشتراک گذاری محتوا در وبلاگ خود هستید و نکات و ترفندهایی به مخاطبانتان ارائه می‌دهید … با این حال هنوز احساس نمی‌کنید که به طور رسمی به وضعیت «مدرس» رسیده‌اید.

 در حالی که معلم بودن در صنعت ما بیش از یک استراتژی بازاریابی خوب نیاز دارد، تاکتیک‌های بازاریابی مدرسان هم وجود دارد که می‌تواند به پیشبرد شما از این جنبه کمک کند!!

۱. خودتان را یک مدرس بنامید

اگر می‌خواهید دیگران باور کنند که شما منحصربه‌فرد هستید، باید خود را چنین عنوان کنید!! اطمینان حاصل کنید که «مدرس» بودن شما در سراسر وب سایت شما، در بیو اینستاگرام شما منظور شده و در هر مصاحبه پادکست یا صحبتی که باید ارائه دهید استفاده می‌شود.

۲. دهنده باشید

برخی از روزها ممکن است احساس کنید تنها کاری که انجام می‌دهید این است که توصیه یا راهنمایی می‌کنید، اما این دقیقاً همان چیزی است که آموزش و پرورش در مورد آن است!! مخاطب شما باید ببیند که شما ارزشی برای ارائه دارید و آن را بارها و بارها تکرار کرده‌اید. معنایش این نیست که شما نیاز به اشتراک گذاری هر روز دارید … اما مطمئن شوید که تقویم محتوای شما مملو از آموزش است.

۳. موضوعات کلیدی خود را بشناسید

شما از قبل باید مخزن‌های محتوا را در کسب و کار خود داشته باشید در مخزن محتوای خود باید موضوعات سنگ بنایی داشته باشید!

 من به مشتریان کوچینگ خود می گویم که باید ارکان آموزشی در کسب و کار خود داشته باشند. ارکان آموزشی و سرفصل شما چیست؟ محتوای سنگ بنای شما چیست؟ در مورد چه چیزی تدریس می‌کنید؟ دقیقاً درک کنید که مخاطبان شما به دنبال چه چیزی هستند و می‌خواهید در مورد چه چیزی آموزش دهید، تا بتوانید در آن زمینه به یک متخصص واقعی تبدیل شوید!

اگر مطمئن نیستید که محتوای کلیدی شما باید چه باشد – به تمام مخزن‌های محتوایی که دارید فکر کنید. اکنون از خود بپرسید: کدام یک از آنها جریان درآمد مستقیم به کسب و کار شما وارد می‌کند؟ در مورد کدام یک بیشتر از شما سؤال می‌شود؟ وقتی پستی را به اشتراک می‌گذارید یا مقاله‌ای می‌نویسید، افراد درباره کدام یک به شما پیام می‌دهند؟ این به شما ایده خوبی می‌دهد که از کجا با محتوای کلیدی خود شروع کنید!

۴. ثابت قدم باشید

مانند هر چیز دیگری در کسب‌وکار، شما باید با تحصیلات خود سازگار بمانید. به ندرت موفقیت یک شبه در این صنعت وجود دارد. شناخته شدن برای محتوایی که ایجاد می‌کنید زمان می‌برد. شما باید به طور مداوم آموزش‌های مفید و عملی را با مخاطبان خود به اشتراک بگذارید تا آنها مدام برای اطلاعات بیشتر برگردند.

۵. به سرعت درآمدهای کلانی نخواهید داشت

دیده شدن به عنوان یک مربی و مدرس در این صنعت می‌تواند منجر به درآمد جدیدی شود. برای کسب و کار خود (کوچینگ به مشتریان، ایجاد یک فروشگاه آنلاین و غیره)، به زمان نیاز دارید. بیشتر سخنرانی‌ها در صنعت ما هزینه بسیار کمی دارند (اگر اصلاً داشته باشد)، و مصاحبه‌ با پادکسترها رایگان است. شما زمانی را صرف سفر، مصاحبه و نوشتن محتوای جدید وبلاگ خواهید کرد… و در ابتدا پاداش مالی برای آن زمان نخواهید دید. با این حال، آگاهی از برند خود را حول این واقعیت که یک مدرس هستید، افزایش خواهید داد. همچنین امیدواریم لیست ایمیل خود را افزایش دهید (با دادن منابع رایگان در طول مصاحبه‌ها و سخنرانی‌ها که در آن به ایمیلی برای دسترسی آنها نیاز است!)، مخاطبان خود را افزایش دهید! صحبت کردن در صنعت خلاق معمولاً یک جریان درآمد قابل توجه نیست – با این حال صحبت کردن مشتری ایده آل شما را به جریان درآمدی شما (دوره، کوچینگ، فروشگاه و غیره) هدایت می‌کند!

این یک ماراتن است، نه مسابقه سرعتی!

۶. چرا می‌خواهید به عنوان یک مدرس دیده شوید

How To Train for Your Marathon or Half Marathon | Melbourne

این مرا به آخرین نکته می‌رساند: شما باید جهت روشنی داشته باشید. از خود بپرسید: چرا می‌خواهید به عنوان یک مدرس دیده شوید؟ آیا شما «موفقیت» را در جلسات سخنرانی و دوره‌های فروخته شده می‌بینید؟

شاید شما ایده ایجاد یک فروشگاه آنلاین با درآمد غیرفعال را دوست داشته باشید؟ اگر هدف روشنی در ذهن ندارید که چرا می‌خواهید تدریس کنید، من شدیداً شک دارم که مدرس شوید. مانند بسیاری از چیزها در کسب و کار ما، برای اینکه خودتان را به عنوان یک مدرس معرفی کنید، کار سخت و فداکاری می‌طلبد و اگر نمی‌دانید چرا این کار را انجام می‌دهید، احتمالاً ترک می‌کنید. به یاد داشته باشید: این یک ماراتن است نه یک مسابقه سرعتی!! اگرچه من می گویم که بسیار سرگرم کننده تر از دویدن در یک ماراتن واقعی است!

۷. از همین امروز از ویدئو در کسب و کار خود استفاده کنید!

می‌دانم که حضور در ویدیو می‌تواند ترسناک باشد، اما لازم است به میزبانان کنفرانس و پادکست نشان دهید در مقابل دوربین راحت هستید و توصیه‌های تخصصی دارید! نیازی نیست یک تیم فیلمبرداری استخدام کنید یا ویدیوی حرفه‌ای را به وب سایت خود اضافه کنید – باید شروع کنید که استوری های اینستاگرام را به بخشی منظم از برند خود تبدیل کنید. ما در موقعیت منحصر به فردی از طریق داستان‌های یا استوری‌ها اینستاگرامی قرار داریم! این را در اولویت قرار دهید که حداقل یک بار (اگر نه دو تا سه بار) در هفته به سراغ IG Stories بروید و توصیه‌های عملی و مرتبط با محوریت مخزن محتوا و محتوای سنگ بنای خود را به اشتراک بگذارید.

اگر شما هم دوست دارید در حوزه تدریس در زمینه کاری خودتان منحصربه‌فرد باشید و بدرخشید، دوره کوچینگ تدریس را از دست ندهید.

به یاد داشته باشید که همه دوره‌ها در دیدیاد،۱۰۰٪ تضمینی هستند

 

اگر مایل به گرفتن مشاوره و اطلاعات بیشتر درباره دوره جامع کوچینگ مدرسین دیدیاد هستید، می‌توانید عدد 7 را به شماره زیر پیامک کنید، تا کارشناسان دیدیاد در اولین فرصت با شما تماس بگیرند:

تلفن تماس: 09104774797

 

منبع: creativeatheartconference

 

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

دیدیاد به شما این امکان جذب ،نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ارتباط سریع با مشاورین دیدیاد
فایو آیکن دیدیاد

دیدیاد مرکز آموزش های پیشرفته و کاربردی توسعه مهارت های فردی کسب و کاری

دیدیاد از سال 1397 رسما فعالیت خود را در زمینه آموزش مهارت های توسعه فردی و مهارت های توسعه کسب و کار شروع کرد.تاکنون دیدیاد دوره های تندخوانی کودکان و بزرگسالان ، تقویت حافظه برای کودکان و بزرگسالان ، تقویت تمرکز، خودشناسی،کاراکتر ثروت ساز،رهایی از دام اهمال کاری ، برمدار نظم ، بهبود سبک زندگی، کوچینگ تدریس و فروش را برگزار کرده است.

پیشنهاد می کنیم این مقالات را هم بخوانید

بحث درباره این مقاله راشما آغازکنید!

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp