بلاگ

توسعه فردی در تهرانسر

توسعه فردی در تهرانسر

تا چه اندازه استعدادهای خود را می‌شناسید و در زندگیتان از آن‌ها بهره‌مند شده‌اید؟ این سؤالی است که باید از خودتان بپرسید؛ اگر جوابش را نمی‌دانید، ما به شما کمک می‌کنیم. ما میزبان شما در دوره‌های توسعه فردی در تهرانسر هستیم و در شناخت و شکوفا کردن توانمندی‌های شما همراهتان خواهیم بود. این شناخت به شما این امکان را می‌دهد تا بر روی استعدادهای خود سرمایه‌گذاری کنید.

  09104774797 به راحتی وقت مشاوره بگیرید

مشاوران توسعه فردی ما در مجموعه دیدیاد با بهره‌گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا می‌توانند در زمینه دلخواهتان، شما را یاری کنند. دوره‌ها و مشاوره‌هایی که توسط تیم مشاوران دیدیاد برگزار می‌شوند، تمامی موضوعات مهم و کاربردی زندگی شما را در حوزه‌های مختلف شامل می‌شوند. کافی است یک بار در این دوره‌های تخصصی توسعه فردی در تهرانسر شرکت کنید تا مزایای آن‌ها را بهتر درک کنید.

کارگاه‌های متنوع

شما در هر حوزه یا رشته‌ای که فعالیت می‌کنید برای ارتقای سطح خود می‌توانید در دوره‌های دیدیاد شرکت کنید. زیرا تنوع کارگاه‌های دیدیاد بسیار زیاد است و همه نیازها و سلایق متفاوت را پوشش می‌دهد. حوزه‌هایی مانند کارآفرینی و توسعه فردی از پرطرفدارترین دوره‌هایی هستند که در بازه‌های زمانی و توسط برترین اساتید فعال در مجموعه دیدیاد برگزار می‌شوند.

برگزاری کارگاه توسعه فردی در تهرانسر

ارتقای فردی به توسعه زندگی شما در زمینه مورد نظرتان ختم می‌شود. خواه این توسعه مربوط به شغل شما باشد یا بهبود فردی از هر لحاظ، می‌تواند تأثیر بسزایی بر موفقیت شما و احساس رضایتتان در زندگی داشته باشد. مهم‌ترین مباحثی که در کارگاه‌های ما با عنوان توسعه فردی در تهرانسر تدریس می‌شوند، شامل موارد زیر هستند:

  • توسعه خودشناسی و خودآگاهی فردی
  • توسعه استعدادها و مهارت‌های فردی
  • بهبود کیفیت زندگی
  • توسعه روانی و معنوی
  • جذب سرمایه
  •  مهارت‌های ارتباطی
  • مدیریت زمان و برنامه‌ریزی
  • پرورش کودک هوشمند
  •  و …

  09104774797 به راحتی وقت مشاوره بگیرید

بهره‌مندی از اساتید مجرب

مدرسانی که با مجموعه دیدیاد همکاری می‌کنند از برترین و مشهورترین اساتید توسعه فردی هستند. این اساتید با داشتن دانش و تجربه کافی در حوزه فعالیت خود، شما را در رسیدن به آرزوهایتان و آرامشی که همواره انتظارش را داشته‌اید، یاری می‌کنند. تنها کافی است که اراده کنید و با شرکت در دوره‌های ما، خود را از بن‌بست‌هایی که در زندگی با آن‌ها مواجه شده‌اید، خلاص کنید.

اساتید مجرب در توسعه فردی دیدیاد

همه اساتید توسعه فردی دیدیاد دارای سوابق درخشانی در کمک به شرکت‌کنندگان برای رسیدن به خواسته‌هایشان هستند. همین مزیت، ما را از سایر رقبایی که در این حوزه فعال هستند، متمایز کرده است. در واقع، شرکت در کارگاه‌های توسعه فردی در تهرانسر، شما را یک گام به شکوفا کردن استعدادها و تحقق هر چه سریع‌تر آرزوهایتان نزدیک می‌کند و این امر تنها با کمک اساتید مجرب ما امکان‌پذیر خواهد بود.

  09104774797 به راحتی وقت مشاوره بگیرید

برنامه‌ریزی دقیق و اصولی

یکی از دلایل موفقیت دوره‌های توسعه فردی ما، داشتن برنامه‌ریزی دقیق برای برگزاری و پیگیری دوره‌ها است. این زمان‌بندی و برنامه‌ریزی توسط تیم همیشه فعال دیدیاد و با هماهنگی کامل با اساتید انجام می‌شود. به همین دلیل است که این برنامه‌ریزی به صورت کاملاً اصولی و با دقت هرچه‌تمام‌تر صورت می‌گیرد. قبل از شروع دوره، سیلابس آموزشی و زمان‌بندی دقیق در اختیار شرکت‌کنندگان قرار خواهد گرفت.

به این ترتیب، شما از لحظه ثبت‌نام تا انتهای دوره در جریان موضوعات آموزشی و زمان‌بندی دوره به طور کامل قرار دارید. این مزیت دوره توسعه فردی مجموعه دیدیاد باعث می‌شود تا روند صحیحی از نقطه شروع تا پایان آموزش طی شود و به کسب بهترین نتایج می‌انجامد. پس با خیالی آسوده در این دوره‌ها شرکت کنید و بقیه امور را به کارشناسان تیم دیدیاد بسپارید.

  09104774797 به راحتی وقت مشاوره بگیرید

دوره توسعه فردی دیدیاد چه مزایایی برای من دارد؟

ما در مجموعه دیدیاد با تکیه بر اساتید مجرب خود، سعی بر اجرای دوره‌های به صورت کاملاً حرفه‌ای داریم و خوشبختانه تاکنون دستاوردهای قابل‌توجهی در این زمینه داشته‌ایم. اساتید ما با توجه به دانش خود و متدهای روز دنیا، توانمندی‌ها و استعدادهای شما را در همان مرحله اول ارزیابی می‌کنند. این کار سبب می‌شود تا شکوفا کردن استعدادها و تقویت توانمندی‌های شما به بهترین شکل ممکن انجام شود.

چرا توسعه فردی دیدیاد در تهرانسر؟

مشاوران دیدیاد از همان مرحله اول تا انتهای کار، همراه شما خواهند بود و به شما کمک می‌کنند. به این ترتیب در هر زمینه‌ای که بخواهید، مجموعه دیدیاد راهی را پیش پای شما می‌گذارند و تا رسیدن به مقصد، شما را رها نخواهند کرد. پس همین الان نسبت به ثبت‌نام در دوره مورد نظر خود در رابطه با توسعه فردی در تهرانسر اقدام کنید و یک قدم به هدفتان نزدیک شوید.

  09104774797 به راحتی وقت مشاوره بگیرید

به دنبال رشد کسب و کارتان هستید؟

دیدیاد به شما این امکان جذب ،نگهداری و تعامل با مشتری را می دهد.
ارتباط سریع با مشاورین دیدیاد
فایو آیکن دیدیاد

دیدیاد مرکز آموزش های پیشرفته و کاربردی توسعه مهارت های فردی کسب و کاری

دیدیاد از سال 1397 رسما فعالیت خود را در زمینه آموزش مهارت های توسعه فردی و مهارت های توسعه کسب و کار شروع کرد.تاکنون دیدیاد دوره های تندخوانی کودکان و بزرگسالان ، تقویت حافظه برای کودکان و بزرگسالان ، تقویت تمرکز، خودشناسی،کاراکتر ثروت ساز،رهایی از دام اهمال کاری ، برمدار نظم ، بهبود سبک زندگی، کوچینگ تدریس و فروش را برگزار کرده است.

پیشنهاد می کنیم این مقالات را هم بخوانید

بحث درباره این مقاله راشما آغازکنید!

دیدگاهتان را بنویسید

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp