تجربه ای متفاوت با همکاری در فروش دیدیاد

به شبکه همکاران دیدیاد خوش آمدید!

https://didyad.com/product/speed-reading-package/
placeholder

همکاری در فروش دیدیاد

سیستم همکاری در فروش چیه؟ و چطور کار می کنه ؟

سیستم همکاری در فروش چیه؟

در این سیستم شما به عنوان همکاران دیدیاد ، می‌تونید لینک اختصاصی خودتون رو با افراد به اشتراک بذارید و از زمانی که هر شخص با لینک شما وارد سایت دیدیاد بشه تا 15 روز، 15٪ از هر خریدی که انجام بده، به عنوان سهم همکاری در فروش شما در نظر گرفته میشه.

برای شروع باید چیکار کنیم؟

برای شروع کسب درآمد از سیستم همکاری در فروش دیدیاد ، لینک دوره جامع تند خوانی موقع ثبت نام در پنل کاربریتون قرار بدین 

placeholder

چگونه می تونم بهتر بفروشم؟

توصیه هایی برای فروش بیشتر و بهتر محصول

کارهایی که باید انجام دهید 

کارهایی که نباید انجام دهید 

چگونه می تونم بهتر بفروشم؟

توصیه هایی برای فروش بیشتر و بهتر محصول

placeholder

اگر کاربرها با لینک اختصاصی شما وارد سایت دیدیاد بشن، مقدار 15٪ همه‌ی خریدهای کاربران در اون پانزده روز، به عنوان سهم همکاری در فروش به شما پرداخت میشه.

 

مثلا اگه کاربری با لینک شما وارد سایت دیدیاد بشه و تا 15 روز بعد، مجموعا 5 میلیون تومان از دیدیاد خرید کنه، مبلغ ۷50 هزارتومان سهم همکاری در فروش شما از این کاربر محسوب میشه.

لینک اختصاصی همکاری در فروش شما، به صورت مادام‌العمر معتبره.

 

هر زمان که یکی از کاربران شما، روی لینک کلیک کنه و وارد سایت دیدیاد بشه، تا 15 روز بعد از ورود، 15 درصد از هر خریدی که انجام بده سهم همکاری در فروش شما محسوب میشه.

بله در حال حاضر همکار یدر فورش فقط برای دوره جامع تند خوانی دیدیاد فعال هست و نمی توانید از لینک دوره های دیگه استفاده کنید.

برای برداشت وجه حاصل از همکاری در فروش، نیاز هست که موقعه ثبت نام حتما شماره کارت خود را وارد نمایید که بتوانید درخواست واریز وجه همکاری در فروش را برای حسابتان داشته باشید.